http://aranylo.blogspot.com/

2013. július 26., péntek

Betiltott történelem: Eltitkolt bizonyítékok

A világ tele van titokzatos  helyekkel, melyekről van, hogy egyszerűen nem is tudunk, vagy ha mégis tudunk, nem tehetjük be soha a lábunkat, még ha akarnánk sem.
 A most következőkben bemutatjuk a legelzártabb helyeket,
 ahova a nyilvánosság számára tilos a belépés.
titkos-helyek3 02
Mezhgorye- Oroszország
Ez a különös zárt város Oroszországban 1979-ben alakult meg. A hiedelmek szerint, jelenleg is egy titkos projekt zajlik hegyei között, az Egyesült Államok felderítői állítják, hogy az elrejtett várost nukleáris fegyverek fejlesztéséhez használják. A gyanút erősíti, hogy 1990-es években erőteljes földmunkákat észleltek az amerikai műholdak. Természetesen Oroszország tagadta a hírt, a kormány szerint, itt csupán egy bánya található, ahol az orosz kincseket őriznek, valamint a terület élelmiszer tárolóként, és bunkerként funkcionál egy esetleges nukleáris háború idejére.

1881559_a9f12a6d4e5bc037503ae64b6599f57e_m
51-es körzet- USA 
Az 51-es körzetre kétségtelenül a légi kutatások jelentéseiből származó szokatlan jelenségek terelték a figyelmet. Mára ez lett a modern UFO és összeesküvés elméletek bölcsője. Ez a Nevadában található hely annyira titkos, hogy hivatalosan nem is létezik. Egyesek szerint, hatalmas alagútrendszereket, és ellenséges repülőgépeket rejt itt föld gyomra. A támaszpontot 1955-ben alapította a CIA az ország legtitkosabb katonai projektjének kivitelezésére, és tesztelérése. A Groom-tó közelében található egy hatalmas katonai bázis és repülőtér, ahol különböző légi járművek, és fegyverek tesztelésével foglalkoznak. Érdemes elkerülni messziről, azok ellen ugyanis, akik megkísérlik a behatolást a halálos erőszak is engedélyezett.

vatikán 03
A Vatikáni Titkos Archívum- Olaszország
A vatikáni titkos levéltár legalább akkora, mint amilyen régi. Élén a bíboros áll. Mivel számos titok tárháza az archívum, így a belépés csak néhány elismert tudósnak engedélyezett, és csupán meghatározott célból. A kutakodáshoz a pápa engedélyére van szükség.
Természetesen dokumentumokat ki lehet kérni az archívumból, de csakis azokat, melyek nem régebbiek 75 évnél. Egyesek szerint a korlátozás csupán a diplomáciai és kormányzati információk védelmében van, mások szerint, a hatalmas polcrendszeren számos botrány, titok, és megdöbbentő írás sorakozik.

Ezeket se hagyd ki :)


264411_202239629923290_1196398393_n

A történet nem ma kezdődött; legalább száz éve tart, és nem látni a végét. A Darwint követő korabeli és a mai neodarwinisták egybehangzóan vallják, hogy az ember fejlődése – természetesen evolúció útján – nem is olyan régen érte el a mai szintet.
Az senkit nem zavar közülük, hogy ezt a fokozatos fejlődést sem az állatvilágban, sem az emberi csontokon nem tudják kimutatni, és amint azt szellemesen mondta az egyik antidarwinista: a darwinizmus úgynevezett bizonyítékai elférnek egy biliárdasztalon…
Egyre erősebb – szerencsére már tudományos körökben is – az a felfogás, hogy hiba volt általánosan elfogadni, afféle bizonyításra nem szoruló, tudományos alapigazságként kezelni a darwinizmust. Egyre több bizonyíték kerül elő, amely egyértelműen azt hirdeti: az ember mint faj és mint civilizáció sokkal, de sokkal régibb annál, ahogyan ezen tan nevében tanítják.
Franciaországban a 18. században mély kőbányai rétegekben találtak több olyan szerszámot, amely nem hasonlított egyetlen későbbi kor eszközére sem.1831-ben Philadelphiában több millió éves rétegek alól ástak ki köveket, amelyeken betűk voltak láthatók. Másutt emberkéz által vésett írásjelek ékesítették a szintén igen régi köveket.
1844-ben vasszöget leltek a devonkori kőrétegben. Annak az eszköznek háromszázhatvan-négyszázmillió évvel korábban kellett odakerülnie! Pedig még az antidarwinisták sem állítják, hogy ilyen régi lenne az ember és kultúrája. De akkor kié volt az a szög? Tudományos lapok számoltak be akkoriban arról a fémvázáról, amelyet hatszázmillió éves kőzetből robbantottak ki véletlenül, szintén Amerikában (Dorchester). 1861-ben az egyik francia bánya lignitrétegében szemmel láthatóan emberkéz által formázott kőgolyót leltek hatszáz méter mélyen. A kőzet mintegy ötvenmillió éves volt.
1891-ben szintén Amerikában különösen szép és szokatlanul megmunkált aranyláncot találtak a széteső karbonkori széntömbben. Nyolckarátos arany volt, súlya tizenkét gramm, és látszott a helye is, ahogyan belemélyedt a széntömbbe. Az a réteg, amelyből előkerült, kétszázhatvan- háromszázhúszmillió éves lehetett. A láncnak mindenképpen azelőtt kellett a rétegbe kerülnie, mielőtt az szenesedni kezdett. De találtak ilyesmit később is, már a huszadik században.1912-ben szétvertek egy oklahomai bányából származó széndarabot, hogy beférjen a kazán ajtaján. Az egyik darabban vaskelyhet találtak, megmaradt a lenyomata is a szénben. Amint azt a tudósok megállapították, akkoriban abban a bányában háromszáztizenkétmillió éves rétegből fejtették a szenet.
1968-ban két francia kutató jelentette, hogy krétakori mészkőben azonos formájú, de különböző méretű fémcsöveket találtak. Az esetről tudományos leírás is készült (William R. Corliss: Ancient Man). A csövek majdnem ovális alakúak, és szemlátomást emberkéz művei, összecsúsztathatók, de nem tudni, milyen célból, kik, mikor és hogyan készítették őket. A koruk hatvanötmillió év!
Utah államban 1968-ban cipőtalplenyomatot fedeztek fel a réges-régen megkövesedett agyagpala rétegben. A szakszerű leírás még arra is figyelmeztet, hogy jobblábas a lenyomat, és a sarka jó néhány milliméterrel mélyebben nyomódott a talajba, mint a talpa. Mellesleg nem ez az egyetlen ilyen lelet, még Amerikában sem. Az utahi talpnyom, vagyis a palaréteg kora mintegy ötszázkilencvenmillió év!
Sok hasonló leletről tudunk még. Jogos az olvasó kérdése: ezekről miért nem olvashat a tudományos művekben? Ha a kutató ilyenek iránt érdeklődik, nem mutatják meg neki, elzárva tartják a múzeumokban, “hamisitvány” vagy “kuriózum” címszó alatt. Ezeket soha nem állítják ki. Hasonlóképpen azokat a fémgömböket sem, amelyeken sajátos vízszintes rovátkák és pontszerű jelek láthatók, és amelyek közül több mint százat találtak az elmúlt évtizedekben a dél-afrikai bányákban.
Érthető, miért nem dicsekedhetnek velük azok, akik szerint az ember értelmes cselekvése alig száz- vagy kétszázezer éve kezdődött, és maga az emberi nem is csak egy-kétmillió éves…

Nincsenek megjegyzések: